Teknoloji

TEKNOFEST Yönetimi Başkan Altay’a Deprem Bölgesindeki Çalışmalarından Dolayı Teşekkür Plaketi Takdim Etti

TEKNOFEST Yönetim Kurulu, deprem sonrası Hatay’da Türkiye için örnek işler yapan kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketi takdim etti. Plaketi Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a takdim eden TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, “Medeniyetimizde iyilik ve şefkat değerlerini en iyi şekilde temsil ettiniz ve hepimize örnek oldunuz” dedi. Önder Altay, tüm Konyalılar adına plaketi aldığını belirterek, Bayraktar’a teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, deprem sonrası Hatay’da yürütülen örnek çalışmalardan dolayı TEKNOFEST yönetimi tarafından Konyalılar adına plaket aldı.

6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremin ardından TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı ve Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, afet bölgesindeki örnek çalışmalarından dolayı Önder Altay’a teşekkür plaketi takdim etti.

“MEDENİYETİMİZİN İYİLİK VE MERHAMET DEĞERLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETTİNİZ”

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin deprem felaketinde örnek teşkil edecek şekilde davrandığını kaydeden Bayraktar, “Size, kurumunuza, yetkililerinize ve gönüllülerinize iyiliği ve hizmeti temsil ettiğiniz için şükranlarımızı iletmek amacıyla yönetim kurulumuzla birlikte bu plaketi sizlere vermeye karar verdik. medeniyetimizin şefkat değerlerini en iyi şekilde anlatmaktır. Tanrı seni korusun. Hepimize örnek oldun. Bu milletin evladı olarak sizler için dua ettik. İnşallah milletimiz bu dayanışma ve sizlerin örneği ile bu musibeti hep birlikte atlatacaktır.”

“TEKNOFEST’İN BÖYLE BİR PLAKA VERMESİNDEN GURUR DUYUYORUZ”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Bu plaketi de tüm Konyalılar adına alıyorum. Yaşadığımız deprem felaketinde Konya seferber oldu. Depremzedelerimizin yaralarını sarmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Milli teknoloji hamlemizin öncüsü TEKNOFEST’in böyle bir plaket vermesi bizleri ayrıca gururlandırdı. Çok teşekkür ederim”.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda devam eden dünyanın en büyük bilim ve teknoloji festivali TEKNOFEST’i de ziyaret eden Önder Altay, etkinliğe katılan Büyükşehir Belediyesi Kapsül Teknoloji Platformu üyesi gençlerle bir araya gelerek başarılar diledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gomechaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu