Haber

AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli Urla’daki depremzedeleri ziyaret etti

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Daima, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerden etkilenen ve İzmir’in Urla ilçesine yerleşen depremzedeleri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Parti Urla İlçe Başkanlığını sürekli ziyaret ederek, partililerle toplantıya gelerek yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Urla İlçe Başkanı Murat Nart ve partililerle birlikte Sağlık Bakanlığı’na bağlı TCDD Urla Mesire Yeri ve Urla Ülkelerarası Acil Durum Eğitim ve Simülasyon Merkezi’ne yerleştirilen depremzedeleri ziyaret ederek depremzedelerle bir süre sohbet etti. sırasında.

Geçmiş olsun dileklerini dile getiren Daima, yaptığı açıklamada, “Maalesef büyük bir felaket yaşadık. Binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, acil şifalar diliyorum. İzmir genelinde depremzedelerimizin bir kısmı konutlarda, bir kısmı da devlet misafirhanelerinde ağırlanıyor.” Devletimiz gereken tüm çalışmaları titizlikle yapıyor. Her zaman olduğu gibi milletimizin yanındadır. Devlet ve millet olarak el ele, hep birlikte bu yaraları saracağımıza inanıyor ve biliyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu