Haber

Sultanbeyli’de ev sahibi ile kiracı arasında kavga çıktı.

Sultanbeyli’deki iddiaya göre ev sahibi ile kiracı arasında zam konusunda çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgaya çevredekiler müdahale etti. Taraflar arasındaki kavga, polis ekiplerinin olay yerine gelmesiyle sona erdi. Ev sahibi ile kiracı arasındaki kavga cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, saat 22:00 sıralarında Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Palamut Sokak’ta meydana geldi. Teze göre taraflar arasında çıkan tartışma, konut sahibinin kiracıdan yüksek oranda zam talep etmesi üzerine çıktı.

Ev sahibi, kiracının konutuna geldi ve zam oranını görüşmek istediğini söyledi. Kiracı ile görüşen ev sahibi, kira bedeline yüksek oranda zam yapılmasını istedi. Kiracı, kanunen bu artışın yüzde 25’i geçemeyeceğini belirterek itiraz etti. Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Caddeye taşınan kavgaya önce mahalle sakinleri ardından olay yerine gelen polis ekipleri müdahale etti. Polis ekipleri, tartışan tarafları Fatih Polis Merkezi’ne götürdü. Ev sahibi ile kiracı arasındaki kargaşa cep telefonu görüntülerine de yansıdı.

seyhanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu